מתנות מקוריות

מתנות מקוריות

 

ישנם לא מעט אנשים שכמעט בלתי אפשרי להעניק להם מתנות. אתם ודאי מכירים אותם, אלה שנראה שיש להם כבר הכל ואין כבר איך להפתיע אותם ובכל זאת, מגיע הרגע בו יש להם יום הולדת עגול וחגיגי, או שהגיעו לגיל פרישה למשל. במקרים אחרים מדובר על אירועים שנראה שתצטרכו לשבור את הראש ולהשקיע לא מעט מחשבה במתנה המושלמת. בין היתר אנחנו מתכוונים למסיבת רווקות, ליום נישואין מיוחד (יובל או חצי יובל) או למשל מתנה לכבוד סיום הלימודים האקדמיים או מתנה לכבוד השחרור מהשירות הצבאי. כמו כן, אתם ודאי מכירים את הסיטואציה בה אתם צריכים למצוא מתנה מקורית עבור יום ההולדת הראשון של בנם או בתם של חברים קרובים.

 

אז מה עושים?

 

ובכן, קודם כל לוקחים נשימה עמוקה, כי לנו בבריף יש בדיוק את הפתרון לבעיה שלכם: מתנות מקוריות מאנשים מקוריים!

 

אין אדם שלא נהנה מלהביט בתמונות שלו או בתמונות של היקירים שלו. תמונות פסיפס הן חידוש טכנולוגי שמשלב גם את אלה וגם את אלה. מדובר על תמונה אחת שמורכבת מעשרות ואף מאות תמונות קטנות. כל אימא תהיה גאה בדיוקן עצמי שלה שמורכב מתמונות של הפעוט שלה או להפך, תמונה של הפעוט שמורכבת ממאות תמונות של ההורים.

 

רעיון מקורי נוסף למתנה הוא הדפסת תמונות על בד קנבס. מדובר על טכניקת הדפסה מיוחדת שמסוגלת להפיח חיים חדשים בכל תמונה שתבחרו. השילוב בין הבד המיוחד לתמונה יוצרים אווירה של טבע, של אמנות ושל חזרה למקורות ונצחיות. במידה שאתם מעוניינים לרגש באמת את האדם שהאירוע הגדול שלו כבר בפתח, Breif היא התשובה בשבילכם. Breif מתמחה בהפקת מתנות מקוריות לאנשים שכבר לא פשוט להפתיע. למעשה, בכל מתנה מקורית ב-Brief יש 2 הפתעות. אחת ליקיריכם, שיתרגש למתנה מקורית, ועם המחיר האטרקטיבי והשירות המקיף שממתינים לכם ב-Brief, תופתעו גם אתם מחוויית קניה נעימה, שירותית ואטרקטיבית.